Ubezpieczenia indywidualne

Ubezpieczenie mieszkania i domu

Ubezpieczenia majątkowe to usługa, w której nasza agencja specjalizuje się od ponad 10 lat. Przez ten czas zdobyliśmy duże doświadczenie w ubezpieczeniach mieszkań, domów, mienia w tym również gospodarstw, garaży i komórek lokatorskich.
Podczas obliczania polisy ubezpieczeniowej nasz doradca przedstawi ogólne warunki, którymi należy kierować się przy wyborze najlepszego ubezpieczenia majątkowego. W związku z rosnącym zainteresowaniem ubezpieczeń domów i mieszkań warto skorzystać z naszej wiedzy przed podejściem właściwej decyzji.
Jeśli szukasz agencji ubezpieczeniowej z Ostrowa Wielkopolskiego i okolicy, która kompleksowo zajmuje się takim produktem jak ubezpieczenia majątkowe, koniecznie skontaktuj się z nami !

OC/AC/NW osobowe

Jeśli szukasz takich usług jak ubezpieczenia komunikacyjne, bądź ubezpieczenia OC, AC, NNW skontaktuj się z naszym doradcą w celu przedstawienia najkorzystniejszej polisy ubezpieczeniowej w Ostrowie Wielkopolskim. Telefon do naszego biura + 48 533 312 667
Nasza agencja ubezpieczeniowa w Ostrowie Wielkopolskim, oferuje kompleksową obsługę w zakresie wybranej oferty ubezpieczeniowej, co daje Ci gwarancję wyboru najlepszej oferty przygotowanej indywidualnie dla Ciebie. Zespół doradców pomoże ubezpieczyć Twój samochód, motocykl, skuter, jacht, naczepę i wiele innych produktów powiązanych z komunikacją.
Oferujemy ubezpieczenia wyłącznie sprawdzonych towarzystw ubezpieczeniowych, co przekłada się na Twoje bezpieczeństwo i wysoką jakość wykupionej polisy.

Bezpieczne Ubezpieczenia NNW Ostrów Wielkopolski

W związku ze wzmożoną aktywnością dzieci i coraz większym dostępem do nowych form spędzania czasu, zalecamy skorzystać z indywidualnego ubezpieczenia NNW.
Zespół naszych doradców gwarantuje przygotowanie polisy ubezpieczeniowej NNW, która zapewni wsparcie finansowe i pomoc w razie nieszczęśliwego wypadku przedszkolaka lub ucznia. Ubezpieczenie działa całą dobę, w Polsce i za granicą.
Możesz dobrowolnie decydować jaki ma być zakres ubezpieczenia szkolnego dla Twojego dziecka. Pakiet NNW dla ucznia w całości może zastąpi każde NNW grupowe oferowane przez szkołę. Szeroki zakres ubezpieczenia dziecka oraz możliwość dostosowania ochrony do potrzeb znajdziesz w naszym biurze w Ostrowie Wielkopolskim.

Ubezpieczenie Na Życie

Przy wzrastającym tempie życia warto pomyśleć o ubezpieczeniu na życie, które zagwarantuje Tobie i Twoim bliskim poczucie bezpieczeństwa. Warto zdecydować się na wykup polisy ubezpieczenia na życie i uczynić to niewielkim nakładem finansowym, aby ochronić najbliższych.
Polisa ubezpieczenia na życie zapewnia wypłatę odszkodowania w sytuacji gdy szczególnie potrzebujemy finansowego wsparcia związanego z leczeniem siebie i swoich najbliższych.
Dobrze przygotowana polisa zawiera kompleksowe zabezpieczenia życia i zdrowia, zarówno gdy ważne jest dla nas ochrona zdrowia, ochrona po wypadku, czy ochrona dziecka.
Zapytaj nas o indywidualną polisę dla siebie.

Bezpieczne Ubezpieczenia Turystyczne

Jeśli planujesz podróż, wakacje, czy weekendowy wypad za miasto, skorzystaj z czasowego produktu jakim jest ubezpieczenie turystyczne, zwane inaczej ubezpieczeniem podróży.
Pewnie marzysz o spokojnych wakacjach, podczas, których możesz bez ograniczeń korzystać z wolnego czasu nie martwiąc się o bezpieczeństwo swoich najbliższych. W naszej agencji ubezpieczeniowej zajmiemy się kompleksowo ubezpieczeniem turystycznym dla Ciebie i Twoich bliskich, aby w sytuacji skutków niepożądanych zdarzeń mieć zawsze pewność i poczucie bezpieczeństwa.
Skontaktuj się z naszym biurem w Ostrowie Wielkopolskim.

Ubezpieczenia medyczne

Pakiet Zdrowotny zapewni Tobie i Twojej rodzinie swobodny dostęp do profesjonalnej opieki medycznej. Dzięki ubezpieczeniu zyskacie gwarancję specjalistycznej opieki świadczonej przez najlepszych lekarzy w szerokiej sieci placówek medycznych na terenie całego kraju.
W sytuacji, gdy na wizytę u specjalisty w państwowej służbie zdrowia czeka się kilka miesięcy, trudno dziwić się, że połowa Polaków nie korzysta z jej usług, wybierając często kosztowne wizyty w prywatnych gabinetach lekarskich. Wybierając Pakiet Zdrowotny masz gwarancję najlepszej opieki medycznej, zawsze kiedy tego potrzebujesz.
Prywatne ubezpieczenie zdrowotne – dlaczego warto?
Decydując się na Pakiet Zdrowotny Ty i Twoja rodzina będziecie mogli szybko i relatywnie tanio skorzystać z usług lekarza rodzinnego i pediatry, a także kilkudziesięciu lekarzy specjalistów z różnych dziedzin. W ramach Pakietu Zdrowotnego oferujemy Ci pełną diagnostykę medyczną, wizyty domowe a nawet świadczenia związane z prowadzeniem ciąży.
Dla kogo?
Ubezpieczenie zdrowotne to propozycja dla osób, które potrzebują najlepszej opieki zdrowotnej, bez stania w długich kolejkach i oczekiwania na wolne terminy wizyt. To ubezpieczenie dzięki któremu, podczas choroby sprawdzeni specjaliści będą zawsze do Twojej dyspozycji.
Ubezpieczenie można kupić w formie indywidualnej lub rodzinnej.
Zadzwoń, przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Ubezpieczenia Poważne zachorowania Best Doctors

Ubezpieczenie Best Doctors to pomoc dla Ciebie i Twoich bliskich w przypadku poważnego zachorowania. Zapewniamy dostęp do zagranicznych lekarzy konsultantów medycznych oraz możliwość leczenia za granicą w wyspecjalizowanych klinikach. Obejmujemy zakresem następujące poważne stany chorobowe: leczenie nowotworu, zabieg operacyjny naczyń wieńcowych, zabieg kardiochirurgiczny wymiany lub naprawy zastawki, zabieg neurochirurgiczny, przeszczep od żywego dawcy narządów lub przeszczep szpiku kostnego.
Zakres ubezpieczenia obejmuje drugą opinię medyczną oraz organizację i pokrycie kosztów leczenia do kwoty nawet 1 mln euro w roku polisowym (do 2 mln euro w całym życiu ubezpieczonego). Masz pytania, skontaktuj się z naszym biurem w Ostrowie Wielkopolskim.

Kompleksowe Ubezpieczenia Rolne

Ubezpieczenie rolne, a więc pakiet polisy obejmującej ubezpieczeni całego gospodarstwa rolnego to pakiet ubezpieczeń obowiązkowych i dobrowolnych dla osób fizycznych (rolników) posiadających gospodarstwo rolne.
Ubezpieczenie rolne przeznaczone jest szczególnie dla rolników, którym zależy na kompleksowej, jednej polisie, obejmującej, ubezpieczenie wszystkich budynków, mienia ruchomego, zwierząt, pojazdów wolnobieżnych, a także odpowiedzialności cywilnej związanej z posiadaniem gospodarstwa rolnego.
Pamiętaj, że obowiązkowe ubezpieczenie OC rolnika chroni Cię tylko od szkód związanych posiadaniem gospodarstwa rolnego, dlatego warto rozszerzyć podstawowy zakres, dla bezpieczeństwa siebie i swoich bliskich podczas prac na roli. Zadzwoń do nas.